Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 05-10.05

359
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 19-го туру, а також перенесених матчів Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
5 Тра 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
7 0
Атекс (Київ)
Вища ліга
6 Тра 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
7 Тра 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
8 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
7 Тра 2023
- 13:00
Колос (Ковалівка)
0 0
Пантери (Умань)
Вища ліга
7 Тра 2023
- 14:00
Ладомир (Володимир)
6 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
7 Тра 2023
- 17:00
Кривбас (Кривий Ріг)
7 0
Верес (Рівне)
Вища ліга
10 Тра 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
2 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
10 Тра 2023
- 14:00
Ладомир (Володимир)
8 1
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
10 Тра 2023
- 14:00
Колос (Ковалівка)
2 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)

Призначення 

«Шахтар» (Донецьк) – «Атекс» (Київ) –
05.05.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Маринець М.І. (Житомир), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Житомир),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми).

«Динамо» (Київ) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
06.05.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця)

«Ворскла» (Полтава) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
07.05.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Руденко Д.О. (Кременчук),  спостерігач арбітражу – Покідько І.Р. (Полтава)

«Колос» (Ковалівка) – «Пантери» (Умань) –
07.05.2023 – с. Ковалівка – стадіон «Колос» – 13:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.)

«Ладомир» (Володимир) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
07.05.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Супрунюк П.А. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Лисакевич В.В. (Харків)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Верес» (Рівне) –
07.05.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 17:00

Арбітр — Богатир М.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Ухов А.Ю. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.)


Матч 11-го туру

«Ладомир» (Володимир) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
10.05.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – чч:хх

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Валенко А.А. (Львів)


Матч 12-го туру

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) –
10.05.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Орендочка В.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу – Дяденко В.Г. (Кропивницький)


Матч 17-го туру

«Колос» (Ковалівка) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
10.05.2023 – с. Ковалівка – стадіон «Колос» – 13:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Грушко С.А. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)