Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 18-19.03

516
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 13-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
18 Бер 2023
- 13:00
Пантери (Умань)
0 1
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 14:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 2
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 17:00
Атекс (Київ)
0 16
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 14:30
Шахтар (Донецьк)
6 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
19 Бер 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
19 Бер 2023
- 13:00
Колос (Ковалівка)
3 0
Верес (Рівне)

Призначення 

«Пантери» (Умань) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
18.03.2023 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 13:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця)
18.03.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” манеж – 14:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) –
18.03.2023 – с. Щасливе – стадіон НТБ “Арсенал”, штучні поля – 14:30

Арбітр — Садовий О.В. (Кременчук), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ),  спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Київ)

«Атекс» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 
18.03.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 17:00

Арбітр —  Плєшко П.О. (Кременчук) , асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Дубиківський С.С (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Динамо» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) –
19.03.2023 – c. Віта-Литовська – стадіон НТБ «Динамо» – 12:00

Арбітр —  Макаренко Є.О. (Черкаси), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Колос» (Ковалівка) – «Верес» (Рівне) –
19.03.2023 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 13:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Горбенко Є.В. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)