Вища ліга 22/23: трансляції матчів 13 туру Чемпіонату України (18-19.03)

1074
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 13 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 18 по 19 березня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
18 Бер 2023
- 13:00
Пантери (Умань)
0 1
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 14:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 2
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 14:30
Шахтар (Донецьк)
6 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
18 Бер 2023
- 17:00
Атекс (Київ)
0 16
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
19 Бер 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
19 Бер 2023
- 13:00
Колос (Ковалівка)
3 0
Верес (Рівне)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Пантери» (Умань) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
18.03.2023 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 13:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця)
18.03.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” манеж – 14:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) –
18.03.2023 – с. Щасливе – стадіон НТБ “Арсенал”, штучні поля – 14:30

Арбітр — Садовий О.В. (Кременчук), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ),  спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Київ)

«Атекс» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 
18.03.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 17:00

Арбітр —  Плєшко П.О. (Кременчук) , асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Дубиківський С.С (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Динамо» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) –
19.03.2023 – c. Віта-Литовська – стадіон НТБ «Динамо» – 12:00

Арбітр —  Макаренко Є.О. (Черкаси), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Колос» (Ковалівка) – «Верес» (Рівне) –
19.03.2023 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 13:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Горбенко Є.В. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)