Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 30.03-01.04

451
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 15-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
1 Кві 2023
- 17:00
Атекс (Київ)
0 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
1 Кві 2023
- 13:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
2 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 5
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 13:00
Колос (Ковалівка)
4 0
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
9 0
Верес (Рівне)

Призначення 

«Шахтар» (Донецьк) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
30.03.2023 – c. Щасливе – стадіон УТБ “Арсенал”, штучні поля – 12:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми)

«Динамо» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 
30.03.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 12:00

Арбітр — Децюк П.І. (Чернігів), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Дубиківський С.С. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця)

«Ворскла» (Полтава) – «Верес» (Рівне) –
30.03.2023 – м. Полтав – стадіон “Молодіжний / НТБ Ворскла” – 12:00

Арбітр —  Воєвода А.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Матяш О.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

«Колос» (Ковалівка) – «Ладомир» (Володимир) –
30.03.2023 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 13:00

Арбітр — Труба С.В. (Черкаси), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Пантери» (Умань)
01.04.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 13:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ) , асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Атекс» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
01.04.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 17:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Задиран С.С. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Трач Б.Б. (Тернопіль)