Вища ліга 22/23: трансляції матчів 15 туру Чемпіонату України (30.03-01.04)

784
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 15 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 30 березня по 01 квітня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
1 Кві 2023
- 17:00
Атекс (Київ)
0 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
1 Кві 2023
- 13:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
2 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 5
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 13:00
Колос (Ковалівка)
4 0
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
30 Бер 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
9 0
Верес (Рівне)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ

«Шахтар» (Донецьк) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
30.03.2023 – c. Щасливе – стадіон УТБ “Арсенал”, штучні поля – 12:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми)

«Динамо» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 
30.03.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 12:00

Арбітр — Децюк П.І. (Чернігів), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Дубиківський С.С. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця)

«Ворскла» (Полтава) – «Верес» (Рівне) –
30.03.2023 – м. Полтав – стадіон “Молодіжний / НТБ Ворскла” – 12:00

Арбітр —  Воєвода А.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Матяш О.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

«Колос» (Ковалівка) – «Ладомир» (Володимир) –
30.03.2023 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 13:00

Арбітр — Труба С.В. (Черкаси), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Пантери» (Умань)
01.04.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 13:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ) , асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Атекс» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
01.04.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 17:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Задиран С.С. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Трач Б.Б. (Тернопіль)