Вища ліга 22/23: трансляції матчів 22 туру Чемпіонату України (27.05)

732
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 22 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться 27 травня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
27 Тра 2023
- 12:00
Верес (Рівне)
2 1
Динамо (Київ)
Вища ліга
27 Тра 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
0 2
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
27 Тра 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
27 Тра 2023
- 12:00
Пантери (Умань)
1 5
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
27 Тра 2023
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
27 Тра 2023
- 13:00
Атекс (Київ)
0 23
Ворскла (Полтава)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
27.05.2023 – м. Київ – стадіон НТК ім. В.Баннікова – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Осауленко Д.В. (Полтава), спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця)

«Верес» (Рівне) – «Динамо» (Київ) –
27.05.2023 – смт. Млинів – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Дрикін В.Ю. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Валенко А.А. (Львів)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Ладомир» (Володимир) – 
27.05.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро) ,  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

«Шахтар» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) –
27.05.2023 – c. Щасливе – стадіон «Арсенал-Арена» – 12:00

Арбітр — Децюк П.І. (Чернігів), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Михайлюк А.В. (Житомир), спостерігач арбітражу — Буковецький Р.Й. (Закарпатська обл.)

«Пантери» (Умань) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
27.05.2023 – м. Умань – стадіон «Центральний» – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — ,  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Атекс» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) –
27.05.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 13:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Житомир),  спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.)


2 тайм