Вікторія Гірин – про досягнення «Ладомиру» та поділилася планами на майбутнє

775
Вища ліга 22-23. «Ладомир» - «Маріуполь» - 7-1

До вашої уваги інтерв’ю порталу Peremoga з капітаном CК Ладомир (Володимир) та футболісткою збірної України – Вікторією Гірин.


– Розкажи трішки про себе і як потрапила до «Ладомиру»?
– Я родом з маленького села Новоукраїнка колишнього Маневицького району. Раніше я грала за команду «Освіта-Волинянка» (смт. Маневичі), де мене і помітив головний тренер ФК «Ладомир» – Олег Віталійович Бортнік. Згодом запросив у свою команду. З цього і розпочався мій шлях разом із цією командою.

– Твоє перше враження від міста, клубу, коли ти опинилась тут.
– Опинившись вперше у місті Володимир, мені було водночас незвично і цікаво. Проте я швидко адаптувалась і мені сподобалося стародавнє місто. Мене одразу прийняли досить тепло і допомогли пристосуватися до тренувального процесу.

– Коли ти вперше усвідомила, що футбол – це твоє покликання?
– Вперше я зацікавилась футболом у досить юному віці. Граючи із хлопцями у дворі, я швидко полюбила цей вид спорту.

– Кого ти вважаєш своїм кумиром?
– Мені дуже імпонує гра молодого українського гравця Михайла Мудрика, який нещодавно поповнив склад лондонського «Челсі». Він дуже технічний і ми розділяємо однакову позицію на футбольному полі, тому мені цікаво за ним стежити.

– Розкажи про свій досвід ігор у національній жіночій збірній, а також про футбольний трансфер закордоном.
– Вперше я потрапила до складу жіночої національної збірної України у 2020 році. Це був неймовірно хвилюючий момент у моїй кар‘єрі і мені було приємно, що досвідчені тренери повірили в мене і дали мені можливість проявити себе, захищаючи честь своєї країни на міжнародній арені.

Колись я мріяла проявити себе закордоном саме в іспанській жіночій «Ла-лізі», тому коли мені випала така можливість, я вирішила скористатися нею, щоб отримати важливий досвід для подальшого розвитку.

Вища ліга 22-23. «Ладомир» - «Дніпро-1» - 8-1. Феєрія голів

– Команда «Ладомир» успішно стартувала у новому сезоні у футзалі. Оціни командну гру, враховуючи, що змінилось 90 % гравчинь команди, що грали минулого сезону.
– Так, у нас відбулося багато змін у складі, проте ми поповнили лави молодими перспективними гравчинями. З кожною грою вони прогресують, набираються досвіду, про що свідчать результати ігор у І колі.

– Чи задоволена ти зараз тим, чим займаєшся? Відчуваєш ріст та потенціал?
– Так, я рада, що маю змогу займатися улюбленою справою, яка приносить мені задоволення. Я відчуваю, що розвиваюся щодня і, маючи хороший потенціал, впевнено рухаюсь кар‘єрним шляхом.

– Що зараз тебе мотивує найбільше?
– Так, як в нашій країні зараз триває війна, ми, будучи в ролі спортсменок, намагаємося захищати нашу країну на футбольних полях та показувати всім могутність нашої держави на всіх фронтах. Тож, наразі саме це є найбільшою мотивацією для мене.

– Яким ти бачиш своє майбутнє? Чи плануєш своє життя присвятити спорту?
– Неможливо загадувати наперед, як складеться доля, та я прикладу максимум зусиль, щоб досягти найвищих вершин і результатів в улюбленій справі.

– Яка твоя найзаповітніша мрія?
– Наразі мрія на всіх одна – щоб якнайшвидше закінчилася війна нашою перемогою і щоб усі українці, що відважно боронять свій край, повернулися у рідні домівки цілими і неушкодженими.

– Що б ти порадила футболістам-початківцям?
– Я б хотіла порадити молодому поколінню впевненості, цілеспрямованості, роботи над собою та щоб ніякі труднощі не змушували їх зійти зі шляху до своєї мрії.

Вища ліга 22-23. «Динамо» - «Ладомир» - 1-0. Мінімальна перемога киянок
ФК Динамо

– Які головні умови, на твою думку, повинні бути дотримані, щоб матч пройшов вдало?
– Хороші погодні умови, налаштування гравчинь на перемогу, чітке виконання настанов тренера та серйозне відношення обох команд до кожної гри.

– Чи змінилось щось у футболі під час війни?
– На жаль, у зв‘язку із війною виникли певні складнощі у жіночому футболі. Насамперед, багато гравців покинули свої клуби та виїхали за кордон у пошуках кращої долі. Також ми відчули труднощі у проведенні матчів через часті тривоги, оскільки проведення кожного матчу сьогодні – це великий ризик. Проте, ми віримо в краще і надіємося, що завдяки нашим ЗСУ, ми скоро зможемо грати у футбол спокійно, у безпеці, як і раніше.

– Поради від тебе дівчатам-гравчиням «Ладомиру».
– Я б хотіла, щоб кожна із гравчинь нашого клубу перш за все серйозно ставилась до поставлених задач та проявляла себе як найкраще на футбольному полі, приносячи користь команді. Кожен гравець повинен відчувати відповідальність та підтримувати командний дух.

– Як проходять тренування «Ладомиру» під керівництвом Олега Бортніка?
– Олег Віталійович – досить досвідчений тренер, тому він відповідально ставиться до тренувального процесу, не дає «слабинку» нікому та намагається покращувати водночас наші фізичні, технічні, тактичні навички.

– Скільки часу приділяєш тренуванням у середньому на день?
– Ми працюємо загалом в дворазовому режимі щодня. Кожне тренування триває 1,5-2 години.

– Завжди було цікаво, чим займаються спортсмени поза тренуваннями?
– Звичайно, ми приділяємо багато часу на відновлення, а також проводимо вільний час разом із командою, займаємося своїми справами та приділяємо час іншим хобі.

– Які плани, цілі на сезон ти поставила для себе?
– Насамперед дуже хочу, щоб «Ладомир» потрапив у трійку кращих команд вищої ліги та прикладатиму усіх зусиль, щоб принести команді ще більшу користь. Також маю особисту ціль – потрапити до рейтингу кращих бомбардирів цього сезону.

Карпати Львів, Вища ліга, жінки, УАФ, склад команд, жіночий футбол, клуби учасники, Ладомир, Волинь, женский футбол, ЖФК, Володимир-Волинський, жіночий футбол