Вища ліга 23/24. 11 тур: призначення офіційних осіб на матчі 18.11

442
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 11-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 3
Житлобуд-1 (Харків)
Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Пантери (Умань)
1 2
Верес (Рівне)
Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
1 3
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 6
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
12 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
18 Лис 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
0 0
Ладомир (Володимир)

 Призначення 

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Житлобуд-1» (Харків) –
18.11.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Очкуренко А.О. (Нікополь),  спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«Пантери» (Умань) – «Верес» (Рівне) –
18.11.2023 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Погорілий М.І. (м. Черкаси)

«Динамо» (Київ) –«Колос» (Ковалівка) –
18.11.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Грушко С.А. (Київська обл.), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Ващенко В.П. (Житомир),  спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
18.11.2023  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Ухов А.Ю. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Гордієнко О.В. (Дніпро), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Ворскла» (Полтава) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
18.11.2023 – м. Полтава – стадіон Молодіжний НТБ “Ворскла” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Миронов О.В. (Полтава), спостерігач арбітражу — Чернишов В.Б. (Кременчук), делегат УАФ – Молгамов А.Л. (Суми)

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) –  
18.11.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Писарюк М.А. (Чернівці), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), спостерігач арбітражу — Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)