Ю-13 Дівоча футбольна ліга України 2023/2024: підсумки першого етапу

933
Дівоча футбольна ліга Ю-13, жіночий футбол, дівочий футбол, УАФ, женский футбол, футбол дівчата, Чемпіонат України, WU13, Кубок ліги

08 листопада завершився перший етап змагань у новому ігровому сезоні дівочої футбольної ліги України серед команд до 13 років.

Вперше чемпіонат України проходить за новою системою та схемою “осінь-весна”. Участь у чемпіонаті беруть 25 колективів з усієї України.

Учасницями змагань (8х8) можуть бути футболістки, які народилися в період з 01.01.2010 до 31.12.2011 і не більше трьох гравчинь 2012 року народження та мають відповідний медичний дозвіл.


Змагання проходять у два етапи. Тривалість матчу – два тайми по 25 хвилин кожен. Кількість замін, які можуть бути використані під час матчу, не обмежена та дозволяються зворотні заміни футболісток.

За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.

Попередній етап: команди розподілені на групи за територіальним принципом та грають за коловою системою у одне коло.

Переможці груп та команди, що посіли другі місця, потрапляють до наступного групового етапу.

Фінальний етап: у фінальному етапі грають чотири кращі команди. Відповідно команди формують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за третє місце.


Перший етап (матчі в одне коло) – Осінь 2023

Група 1

13.10.2023 р. – м. Ужгород:
– ДЮСШ №3-Ліцей – СДЮСШОР Ужгород – 5:0
– СДЮСШОР Ужгород – Карпати – 2:6
– Карпати – ДЮСШ №3-Ліцей – 1:1 (по пен. 2:3)

14.10.2023 р. – м. Новояворівськ:
– Буська ДЮСШ – Червона калина – 2:1
– Рута – Янтарочка – 4:2
– Янтарочка – Буська ДЮСШ – 1:5
– Червона калина – Рута – 2:1

20.10.2023 р. – м. Львів:
– СДЮСШОР Ужгород – Червона калина – 3:2
– Карпати – Рута – 10:0
– ДЮСШ №3-Ліцей – Янтарочка – 3:0 ТР
– Рута – СДЮСШОР Ужгород – 1:3
– Буська ДЮСШ – Карпати – 4:7
– Янтарочка – Червона калина – 0:3 ТР
– ДЮСШ №3-Ліцей – Буська ДЮСШ – 5:0

27.10.2023 р. – м. Івано-Франківськ:
– СДЮСШОР Ужгород – Янтарочка  – “-:-”
– Рута – Буська ДЮСШ – 2:6
– Червона калина – ДЮСШ №3-Ліцей – 0:5
– Буська ДЮСШ – СДЮСШОР Ужгород – 3:0 ТР
– Червона калина – Карпати – 1:10
– ДЮСШ №3-Ліцей – Рута – 7:0
– Карпати – Янтарочка – 3:0 ТР

Підсумкова таблиця – Група 1
1. «ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» м. Івано-Франківськ – 6 матчів / 26:1 / 17 очок
2. ФК «Карпати» м. Львів – 6 матчів / 37:8 / 16 очок
3. Буська ДЮСШ м. Буськ – 6 матчів / 20:11 / 12 очок
4. СДЮСШОР м. Ужгород – 6 матчів / 8:17 / 6 очок
5. ФК «Червона калина» м. Рудки – 6 матчів / 9:21 / 6 очок
6. ФК «Рута» м. Дрогобич – 6 матчів / 8:30 / 3 очки
7. ФЖК «Янтарочка» м. Новояворівськ – 6 матчів / 3:18 / 0 очок


Група 2

13.10.2023 р. – м. Тернопіль:
– Ладомир – ФА Тернопіль – 4:1
– ДЮСШ Маневичі – Збірна Рівненської обл. – 3:2
– Збірна Рівненської – Ладомир – 0:9
– ДЮСШ Маневичі – ФА Тернопіль – 1:2

13.10.2023 р. – м. Хмельницький:
– ДЮСШ№1 – Панчоха – 0:4
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ-МАЛ – 2:2 (по пен. 3:2)
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ№1 – 1:2
– ДЮСШ-МАЛ – Панчоха – 0:3

20.10.2023 р. – м. Тернопіль:
– Панчоха – ФА Тернопіль – 2:2 (по пен. 1:3)
– ДЮСШ-МАЛ – ДЮСШ Маневичі – 6:0
– Ладомир – Панчоха – 2:0
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – Збірна Рівненської обл. – 1:3
– ФА Тернопіль – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – 3:0
– ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ№1 – 1:1 (по пен. 3:1)
– ДЮСШ-МАЛ – Ладомир – 0:9
– ДЮСШ№1 – Збірна Рівненської обл. – 0:2

27.10.2023 р. – м. Хмельницький:
– Ладомир – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – 7:0
– ДЮСШ-МАЛ – ДЮСШ №1 – 6:0
– Панчоха – ДЮСШ Маневичі – 2:0
– Збірна Рівненської обл. – ФА Тернопіль – 2:5
– ДЮСШ№1 – Ладомир – 0:10
– ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – 2:2 (по пен. 3:2)
– ФА Тернопіль – ДЮСШ-МАЛ – 1:1 (по пен. 3:2)
– Збірна Рівненської обл. – Панчоха – 2:3

03.11.2023 р. – 
– Збірна Рівненської обл. – ДЮСШ-МАЛ – 0:3 ТР
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – Панчоха – 0:3
– Ладомир – ДЮСШ Маневичі – 3:0 ТР
– ДЮСШ№1 – ФА Тернопіль – 1:5

Підсумкова група – Група 2
1. ФК «Ладомир» м. Володимир – 7 матчів / 44:1 / 21 очок
2. Футбольна Академія Тернопіль – 7 матчів / 20:11 / 16 очок
3. ФК «Панчоха» с. Новий Завод – 7 матчів / 17:6 / 16 очок
4. «ДЮСШ-МАЛ» м. Коростень – 7 матчів / 15:16 / 11 очок
5. ДЮСШ Маневичі – 7 матчів / 8:15 / 7 очок
6. Збірна Рівненської області – 7 матчів / 11:24 / 6 очок
7. ДЮСШ № 1 м. Хмельницький – 7 матчів / 4:29 / 4 очки
8. «ДЮСШ ім. В. П. Єрмакова» м. Звягель – 7 матчів / 6:22 / 4 очки


Група 3

16.03.2023 – м. Вінниця:
– Еліта – ОФКІП-Динамо – 0:21
– ВОДЮСШ Нива – Юність – 6:3
– Колос – ДЮСШ Поділ – 0:2
– Юність – Колос – 3:2
– ВОДЮСШ Нива – ОФКІП-Динамо – 1:8
– Еліта – ДЮСШ Поділ – 0:9

20.10.2023 – м. Київ:
ОФКІП-Динамо – ДЮСШ Поділ – 0:1
– ДЮСШ Поділ – Юність – 3:0
ОФКІП-Динамо – Юність – 6:2

24.10.2023 – м. Вінниця:
– Еліта – ВОДЮСШ Нива – 1:11
– ВОДЮСШ Нива – Колос – 3:1
– Еліта – Колос – 0:10

27.10.2023 – м. Київ:
– Колос – ОФКІП-Динамо – 0:4
– ВОДЮСШ Нива – ДЮСШ Поділ – 0:6
– Юність – Еліта – 0:3 ТР

Підсумкова таблиця – Група 3
1. ДЮСШ «Поділ» м. Київ – 5 матчів / 21:0 / 15 очок
2. «ОФКІП-Динамо» м. Київ – 5 матчів / 39:4 / 12 очок
3. ВОДЮСШ «Нива» м. Вінниця – 5 матчів / 21:13 / 9 очок
4. «Колос» Барська ДЮСШ м. Бар – 5 матчів / 13:12 / 3 очки
5. ФК «Юність» м. Чернігів – 5 матчів / 8:20 / 3 очки
6. ФК «Еліта» с. Демківка – 5 матчів / 4:51 / 3 очки


Група 4

25.10.2023/08.11.2023 – м. Умань:
– Пантери – Кристал – 2:3
– Збірна Дніпропетровської обл. – Пантери – 4:0
– Сістерс – Пантери – 7:1

31.10.2023 – м. Дніпро:
– Кристал – Збірна Дніпропетровської обл. – 0:5
– Кристал – Сістерс – 0:9
– Сістерс – Збірна Дніпропетровської обл. – 1:0

Підсумкова таблиця – Група 4
1. ФК «Сістерс» м. Одеса – 3 матчі / 17:1 / 9 очок
2. Збірна Дніпропетровської області – 3 матчі / 9:1 / 6 очок
3. ДЮСШ «Кристал» м. Херсон – 3 матчі / 3:16 / 3 очки
4. ФК «Пантери» м. Умань – 3 матчі / 3:14 / 0 очок


Другий етап (матчі в одне коло) – Весна 2024

Група А
«ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» м. Івано-Франківськ
ФК «Ладомир» м. Володимир
ФК «Карпати» м. Львів
Футбольна Академія Тернопіль

Група Б
ДЮСШ «Поділ» м. Київ
ФК «Сістерс» м. Одеса
«ОФКІП-Динамо» м. Київ
Збірна Дніпропетровської області


Фінальний етап – Весна 2024

1/2 фіналу – 1 місце Групи А – 2 місце Групи Б
1/2 фіналу – 1 місце Групи Б – 2 місце Групи А
Матч За 3 місце
Фінал