Вища ліга 23/24. 2 етап. 2 тур: трансляції матчів (23-31.03)

832
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 2 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
26 Бер 2024
- 12:00
Ладомир (Володимир)
0 7
Металіст 1925 (Харків)
Вища ліга
27 Бер 2024
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
1 2
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
28 Бер 2024
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
1 2
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
28 Бер 2024
- 12:00
Пантери (Умань)
3 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
28 Бер 2024
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
1 1
Верес (Рівне)
Вища ліга
31 Бер 2024
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 1
Динамо (Київ)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Ладомир» (Володимир) – «Житлобуд-1» (Харків) –
26.03.2024 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Вдовіна О.В. (Львів), четвертий арбітр — Лещенко О.Я (Запоріжжя),  спостерігач арбітражу – Лисакевич В.В. (Харків), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Шахтар» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) –
27.03.2024 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Стрілецька М.С. (Суми), Грушко С.А. (Київська обл.), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Нестрига Ю. Г. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ворскла» (Полтава) –
28.03.2024  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Голіяк І.В. (Миколаїв), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Возняк С.І. (Миколаїв), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Пантери» (Умань) –«ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
28.03.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Капкан А.В. (Житомирська обл.), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу — Трач Б.Б. (Тернопіль), делегат УАФ – Погорілий М.І. (Черкаси)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Верес» (Рівне) –
28.03.2024 – м. Рівне – стадіон НТБ “Верес” – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне), спостерігач арбітражу — Соботюк С.А. (Житомир), делегат УАФ – Кучер О.М. (Рівне)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Динамо» (Київ) –
31.03.2024 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу – Скрипак С.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Дерев’янко (Дніпро)