Збірна України WU-19: оголошено склад на другий етап ЄВРО 2024

853
Оголошено склад збірної України WU-19 для участі у Чемпіонаті Європи

Оголошено список із 20-х гравців, які викликані на навчально-тренувальний збір з подальшою участю у другому етапі Чемпіонату Європи УЄФА 2023/2024 рр.

За підсумками жеребкування українки потрапили до групи А4, де зустрінуться з міцними збірними Франції, Чехії та Норвегії.

Турнір у нашому квартеті відбудеться у Чехії (м.Хомутов). 29 березня українська делегація вирушить на навчально-тренувальний збір, де згодом і розпочне баталії за вихід на ЄВРО-2024.

Відмітимо, що завдяки підтримці Футбольної асоціації Чехії, українська команда розпочне свій збір одразу на території примаючої сторони.


Розклад матчів / час київський

03.04 – Франція – УКРАЇНА – 16:00 / Stadium FC Chomutov
03.04 – Норвегія – Чехія – 16:00 / Blšany training center

06.04 – Чехія – УКРАЇНА – 16:00 / Blšany training center
06.04 – Франція – Норвегія – 16:00 / Stadium FC Chomutov

09.04 – Чехія – Франція – 17:00 / Blšany training center
09.04 – Норвегія – УКРАЇНА – 17:00 / Stadium FC Chomutov

Збірна України WU19
3 Кві 2024
- 16:00
Франція
2 0
Україна WU19
Збірна України WU19
6 Кві 2024
- 16:00
Чехія
1 0
Україна WU19
Збірна України WU19
9 Кві 2024
- 17:00
Норвегія
5 0
Україна WU19

До вашої уваги список гравців збірної України WU19

Варвара Новікова («Ладомир» Володимир),
Вікторія Канєвська («Пантери» Умань),

Лідія Заборовець («Шахтар» Донецьк),
Софія Луцан («Шахтар» Донецьк),
Даріна Краснобородько («Колос» Ковалівка),
Валерія Греса («Клотен», Швейцарія),
Євгенія Бєлова («Цюрих», Швейцарія),

Діляра Бондарєва («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Діана Боровська («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Софія Петросян («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Дана Коротчук («Ладомир» Володимир),
Мирослава Невар («Ладомир» Володимир),
Олександра Янєва («Шахтар» Донецьк),
Єлизавета Лиховид («Сістерс» Одеса),
Валерія Гончарук («Атекс» Київ),
Катерина Юзва («Маріуполь» Донецька обл.),

Вікторія Радіонова («Ворскла» Полтава),
Ліліана Сербук («Колос» Ковалівка),
Ангеліна Федоренко («Колос» Ковалівка),
Марина Птицина («Гамбург», Німеччина)

2023-24 Women's U19 EURO round 2 groups

Євро-2024 (WU-19). Другий раунд

Ліга А

Група А1: Іспанія, Данія, Греція, Словенія.
Група А2: Австрія, Ісландія, Ірландія, Хорватія.
Група А3: Англія, Італія, Португалія, Швейцарія.
Група А4: Франція, Чехія, Норвегія, УКРАЇНА.
Група А5: Сербія, Бельгія, білорусь, Словаччина.
Група А6: Нідерланди, Фінляндія, Польща, Боснія і Герцеговина.
Група А7: Німеччина, Швеція, Угорщина, Румунія.

У другому раунді кваліфікації визначаться сім збірних, які приєднаються до Литви у фінальній стадії чемпіонату Європи серед дівчат віком до 19-ти років, а також команди, які перейдуть з однієї ліги до іншої.

У Лізі А в семи групах зіграють 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп Ліги А другого раунду отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої проходитимуть із 15-го до 27 липня 2024 року. Команди, що посядуть у групах четверті місця, сезон-2024/2025 розпочнуть у Лізі В.

23 команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у шести групах (п’ять — по чотири учасники, одна — три) боротимуться за путівки до Ліги А першого раунду наступного розіграшу. Литва також виступатиме в Лізі B, хоча їй як господарю забезпечено місце у фіналі.