Вища ліга 23/24. 2 етап. 5 тур: анонс та трансляції матчів (23-24.04)

810
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 5 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
23 Кві 2024
- 12:00
Металіст 1925 (Харків)
0 0
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
23 Кві 2024
- 12:00
Колос (Ковалівка)
3 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
23 Кві 2024
- 12:00
Верес (Рівне)
0 3
Динамо (Київ)
Вища ліга
24 Кві 2024
- 11:00
Шахтар (Донецьк)
0 1
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
24 Кві 2024
- 12:00
Пантери (Умань)
1 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
24 Кві 2024
- 16:30
ЕМС-Поділля (Вінниця)
1 0
Маріуполь (Донецька обл)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Металіст 1925» (Харків) – «Ворскла» (Полтава) –
23.04.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Стрілецька М.С. (Суми), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«Колос» (Ковалівка) – «Ладомир» (Володимир) –
23.04.2024 – с. Ковалівка – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Підпалий Р.І. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Головков О.В. (Северодонецьк), делегат УАФ – Сушко Г.М. (Луганська обл.)

«Верес» (Рівне) – «Динамо» (Київ) –
23.04.2024 – м. Рівне – стадіон НТБ Верес – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Валенко Е.А. (Львів), делегат УАФ – Кучер О.М. (Рівне)

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) –
24.04.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 11:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Капкан А.В. (Житомирська обл.), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя),  спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Пантери» (Умань) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
24.04.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська
обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.),  спостерігач арбітражу – Козачук Ю.П. (Вінниця), делегат УАФ – Погорілий М.І. (м. Черкаси)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
24.04.2024 – м. Вінниця – стадіон НТБ Нива – 16:30

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця), спостерігач арбітражу – Соботюк С.А. (Житомир), делегат УАФ – Бортник С.М. (Харків)