Збірна України WU16 – переможець Турніру розвитку УЄФА 2024

268
Збірна України WU16 - переможець Турніру розвитку УЄФА 2024

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині перемогою над господарками.

У попередніх матчах українки обіграли Словенію (3:1) та Північну Македонію (4:0). Сьогодні ж підопічні Сергія Сапронова розіграли першу сходинку з командою Боснії і Герцеговини.

Наші дівчата зуміли вирвати перемогу над господарками — 3:2. У синьо-жовтих забивали Каріна Леспух (дубль) і Марія Куць. Здобувши три вікторії у трьох поєдинках, українки стали переможницями змагань.

Одразу після повернення на територію України, на Закарпатті на наших дівчат чекала тепла зустріч і привітання з визначним для українського футболу досягненням. Дякуємо голові Асоціації жіночого футболу Закарпаття Ігорю Шинкарюку за позитивні емоції та солодкі подарунки.

Збірна України WU17
18 Кві 2024
- 15:00
Словенія
1 3
Україна WU17
Збірна України WU17
20 Кві 2024
- 12:00
Північна Македонія
0 4
Україна WU17
Збірна України WU17
22 Кві 2024
- 11:00
Боснія і Герцеговина
2 3
Україна WU17


Боснія і Герцеговина (WU-16) — Україна (WU-16) — 2:3 (1:2)
Голи: Юрич (14, з пенальті), Церич (77) — Леспух (17, 23), Куць (90+1).

Боснія і Герцеговина (WU-16): І. Думанчич (Карачич, 46), Хафізович, Ландека (Маслач, 67), А. Думанчич, Юрич, Халілходжич (Мешан, 56), Вукелич (Курешевич, 46), Хаджихайдаревич (Церич, 67), Максімович (Крпо, 46), Дервішевич (Благоєвич, 67), Бєліца (Данічич, 84).

Україна (WU-16): Соловйова, Бєлкіна, Дерев’янко, Осадча, Деркач, Іванченко (к), Купцова (Куць, 85), Олійниченко (Рубан, 85), Казіна, Жукова (Піпченко, 61), Леспух.

Попереджені: Ландека (36), Данічич (88) — Бєлкіна (14).


МАТЧІ ТУРНІРУ УЄФА / час київський

18.04 – Північна Македонія – Боснія та Герцеговина – 0:3
18.04 – Словенія УКРАЇНА – 1:3

20.04 – Північна Македонія – УКРАЇНА – 0:4
20.04 – Боснія та Герцеговина – Словенія – 3:1

22.04 – Боснія та Герцеговина – УКРАЇНА – 2:3
22.04 – Словенія – Північна Македонія – 2:1


Cклад збірної України WU16

Анна Харченко («Динамо» Київ),
Марія Вакулко («Ліцей» Костопіль),
Уляна Соловйова («Дніпро-1» Дніпро),

Анастасія Бєлкіна («Кривбас» Кривий Ріг),
Вероніка Дерев’янко («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Ірина Олійниченко («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Валерія Казіна (ДЮСШ Поділ Київ / «Юність» Чернігів),
Анна Петровська (ДЮСШ Поділ Київ / «Юність» Чернігів),
Катерина Деркач («Верес» Рівне),
Марія Осадча («Сістерс» Одеса),
Ніна Піпченко («Динамо» Київ),
Дарина Івасько («Минай» Закарпаття),

Мілена Іванченко («Кривбас» Кривий Ріг),
Кароліна Рубан («Кривбас» Кривий Ріг),
Адріана Кушнір («Маріуполь» Донецька область),
Євеліна Купцова («Металіст 1925» Харків),
Марія Куць («Ворскла» Полтава),
Софія Тимошенко (ДЮСШ Поділ Київ / «Юність» Чернігів),

Дар’я Жукова («Дніпро-1» Дніпро),
Каріна Леспух («Минай» Закарпаття)

Збірна України