Вища ліга 23/24. 2 етап. Підсумки 8 туру: боротьба за єврокубкову осінь

275
Вища ліга 23-24. 2 етап. Підсумки 8 туру

У період з 11-го до 13 травня відбулися матчі 8-го туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону-2023/2024.

ОГЛЯДИ МАТЧІВ – Турнірну таблицю переглянути тут

Аліна Єрофеєва (UA-Футбол): У жіночому чемпіонаті України було зіграно матчі 8-го туру другого етапу. Відкривався він у суботу матчем між “Дніпром-1” і “ЕМС-Поділля”. Поєдинок мав стартувати о 12:00, але через повітряну тривогу в Дніпрі, гра почалася о 13:30. Щоправда, командам не дали дограти навіть перший тайм. На 42-й хвилині пролунала сирена й учасники матчу пройшли в укриття. Після виходу на поле команди провели розминку і продовжили гру. Вимушена пауза пішла на користь гостям, вінничанки швидко відкрили рахунок. На 44-й хвилині Діана Боровська вивела свій колектив уперед. У другій половині зустрічі дніпрянки зрівняли рахунок зусиллями Аліси Логвинової. На 69-й хвилині команди знову вирушили до бомбосховища, оскільки пролунала ще одна повітряна тривога. Після відбою тривоги команди повернулися на поле. До кінця поєдинку рахунок залишився незмінним – 1:1.

“Пантери” на своєму полі зустрічалися з “Вересом”. Першими вийшли вперед господарі. Уманчанки забили вже на 10-й хвилині поєдинку. Під завісу першої половини гри черкаський клуб відправив у ворота своїх опоненток ще два голи. Після перерви рівнянки відреагували на пропущені м’ячі, проте через 2 хвилини знову пропустили. Інтриги не вийшло. У кінцівці зустрічі у воротах гостей побувало ще два голи. Як підсумок, 6:1 на користь “Пантер”.

“Ворскла” на виїзді грала з “Ладомиром”. Фаворит цієї пари був очевидний. Уже на 17-й хвилині полтавки вирвалися вперед – відзначилася Яна Калініна. Після перерви полтавський клуб знову повів у рахунку – дубль оформила Калініна. Потім “Ворскла” забила ще два м’ячі: Вероніка Андрухів зробила дубль і довела справу до розгрому – 4:0. Волинянки нічим не змогли відповісти, зазнавши третьої поразки поспіль.

“Колос” у гостях протистояв “Кривбасу”. Команди розпочали гру доволі обережно і першого голу довелося чекати на 36-й хвилині. Він був на користь гостей. На початку другого тайму ковалівська команда була змушена грати вдесятьох – другу жовту картку отримала Дарина Краснобородько. Однак це не завадило “Колосу” відзначитися вдруге. У кінцівці поєдинку Людмила Куніна поставила переможну крапку – 2:0. Завдяки цьому “Колос” випередив “Кривбас” у турнірній таблиці й тепер посідає 2-гу сходинку. А це означає, що боротьба за Лігу чемпіонів триває.

“Маріуполь” поступився “Динамо”. Киянки швидко вийшли вперед зусиллями Аріни Кравець. Маріупольки зрівняли рахунок перед відходом на перерву. Після перерви київська команда вразила ворота суперниць тричі. Маріупольський клуб не зміг перевернути хід подій і фінальний свисток зафіксував перемогу динамовок – 4:1

Тур закривали “Металіст 1925” і “Шахтар”. Долю зустрічі вирішив єдиний м’яч, забитий перед відходом на перерву. Його авторкою стала Крістіне Алексанян. У другій половині зустрічі голів глядачі більше не побачили. 1:0 – мінімальна перемога “Металіста 1925”.