Вища ліга 23/24. 5 тур: призначення офіційних осіб на матчі 09.09

544
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 5-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
9 Вер 2023
- 11:00
Верес (Рівне)
1 2
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 12:00
Колос (Ковалівка)
5 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 2
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 16:00
Динамо (Київ)
0 0
Маріуполь (Донецька обл)

 Призначення 

«Верес» (Рівне) – «Ладомир» (Володимир) –
09.09.2023 – м. Млинів – стадіон Колос – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Трач Б.Б. (Тернопіль), делегат УАФ – Супрунюк А.Л. (Луцьк)

«Колос» (Ковалівка) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
09.09.2023 – с. Калинівка – стадіон Центральний – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Шахтар» (Донецьк) –
09.09.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Очкуренко А.О. (Нікополь),  спостерігач арбітражу — Карпина І.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Динамо» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
09.09.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 16:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Стрілецька М.С. (Суми), Коломис І.Е. (Волинська), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Житлобуд-1» (Харків) – перенесено

«Пантери» (Умань) – «Ворскла» (Полтава) – перенесено