Вища ліга 23/24. 8 тур: призначення офіційних осіб на матчі 06-08.10

516
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 8-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
6 Жов 2023
- 12:00
Житлобуд-1 (Харків)
1 8
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
6 Жов 2023
- 17:00
Кривбас (Кривий Ріг)
2 0
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
7 Жов 2023
- 11:00
Шахтар (Донецьк)
8 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
8 Жов 2023
- 12:00
Ладомир (Володимир)
2 2
Динамо (Київ)
Вища ліга
8 Жов 2023
- 12:00
Колос (Ковалівка)
1 0
Верес (Рівне)
Вища ліга
8 Жов 2023
- 15:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
3 3
Пантери (Умань)

 Призначення 

«Житлобуд-1» (Харків) – «Ворскла» (Полтава) –
06.10.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.) , асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Титаренко Ю.Д. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
06.10.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 17:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Головков О.В. (Северодонецьк), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С.. (Дніпро)

«Шахтар» (Донецьк) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
07.10.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 11:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Галіцин Р.В. (Суми), спостерігач арбітражу – Котенко Є.Ф. (Суми), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Ладомир» (Володимир) – «Динамо» (Київ) –
08.10.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Коломис І.Е (Волинська), четвертий арбітр — Супрунюк П.А. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Кучер О.М. (Рівне)

«Колос» (Ковалівка) – «Верес» (Рівне) –
08.10.2023 – с. Ковалівка – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київська обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Пантери» (Умань) –
08.10.2023 – м. Вінниця – Центральний міський стадіон – 15:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В (Хмельницький),  Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Гординський Ю.С (Вінниця), спостерігач арбітражу – Соботюк С.А. (Житомир), делегат УАФ – Павленко І.М. (Вінниця)