Вища ліга 23/24: трансляції матчів 7 туру Чемпіонату України (29.09-01.10)

1137
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 7 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
29 Вер 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
0 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
29 Вер 2023
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 6
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
30 Вер 2023
- 11:00
Верес (Рівне)
1 2
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
30 Вер 2023
- 11:00
Пантери (Умань)
2 4
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
1 Жов 2023
- 11:00
Динамо (Київ)
1 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
1 Жов 2023
- 12:00
Колос (Ковалівка)
1 0
Житлобуд-1 (Харків)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Дніпро-1» (Дніпро) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
29.09.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Лапта О.М. (Харків), четвертий арбітр — Очкуренко А.О. (Нікополь),  спостерігач арбітражу – Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Ворскла» (Полтава) –
29.09.2023 – м. Київ – стадіон “Темп” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу – Карпина І.В. (Київська обл.) делегат УАФ – Іванченко Ю.О (Київська обл.)

«Верес» (Рівне) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
30.09.2023 – м. Млинів – стадіон Колос – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Криницький В.М. (Рівне), делегат УАФ – Супрунюк А.Л. (Луцьк)

«Пантери» (Умань) – «Ладомир» (Володимир) –
30.09.2023 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 11:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) –
01.10.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 11:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Ващенко В.П. (Житомир),  спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Колос» (Ковалівка) – «Житлобуд-1» (Харків) –
01.10.2023 – с. Калинівка – стадіон Центральний – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Чернівці), делегат УАФ – Таран А.М. (Київська обл.)