«Янтарочка» – бронзові призерки Чемпіонату України Першої Ліги сезону 2022/2023

227
«Янтарочка» - бронзові призерки Чемпіонату України Першої Ліги сезону 2022-2023

У чемпіонаті України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2022/2023 футболістки новояворівської «Янтарочки» завоювали бронзові медалі!

Начальник відділу жіночого та дівочого футболу Української асоціації футболу Руслан Діденко, міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх, президент ГО «Корміл» та депутат Львівської обласної ради Володимир Хархаліс нагородили гравчинь, тренерів, лікаря й очільників ФЖК «Янтарочка».

Наші красуні гідно представили Львівщину на всеукраїнському рівні і з 10-ма заліковими балами в активі фінішували на третій сходинці турнірної таблиці і навіть у рідних стінах завдали єдиної поразки переможцю чемпіонату – «Лідеру» з Кобеляк Полтавської області (3:2).

Честь новояворівської команди на футбольних полях захищали здебільшого юні гравчині на чолі з досвідченими Надією Стецою, Інною Буй та Стефанією Матвіїшин.

«Це велике спортивне досягнення для нашої громади і стартове для молодих спортсменок. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, розвиватися і здобувати нові перемоги!» – міський голова Володимир Мацелюх