Жеребкування календаря Чемпіонату України WU-16 сезону 2021

900

В Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 16 років сезону 2021 року.

Нагадаємо, що згідно з офіційними підтвердженнями від регіональних асоціацій (федерації) футболу були сформовані групи за територіальним принципом. Загалом у Чемпіонаті України WU-16 візьмуть участь 17 команд. 

Календар матчів відбудеться за одноколовою системою: (в групі з 4 командами: 1 тур – 1-4, 2-3, 2 тур – 3-1, 4-2, 3 тур – 3-4, 1-2. В групі з 5 командами: 1 тур – 2-5, 3-4, 2 тур – 5-3, 1-2, 3 тур – 3-1, 4-5, 4 тур – 1-4, 2-3, 5 тур – 4-2, 5-1).

Переможці груп та команди, які посіли другі місця потрапляють до ¼ фіналу, де переможців визначають за підсумками двох матчів.
Фінальний етап: у фінальному етапі грають 4 кращі команди. Згідно жеребу команди формують дві півфінальні пари. Переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.

Старт змагань заплановано на кінець травеня – початок червня та триватиме до жовтня 2021 року, коли і відбудеться фінальний етап.

Згідно з жеребкуванням команди отримали порядкові номери:

Група 1:
1. ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
2. Збірна Закарпатської області
3. Ладомир, Володимир-Волинський

1 тур
05.06 Зб. Закарпатської обл. – Ладомир

2 тур
03.06 Ладомир – ДЮСШ № 3

3 тур
15.06 ДЮСШ № 3 – Зб. Закарпатської обл.

Група 2:
1. СДЮШОР Полісся, Житомир
2. Ліцей, Костопіль
3. Збірна Хмельницької області
4. Збірна Тернопільської області

1 тур
05.06 «Полісся» – Зб. Тернопільської обл.
10.06 Ліцей – Зб. Хмельницької обл.

2 тур
16.06 Зб. Хмельницької обл. – «Полісся»
28.05 Зб. Тернопільської обл. – Ліцей

3 тур
13.06 Зб. Хмельницької обл. – Зб. Тернопільської обл.
01.06 «Полісся» – Ліцей

Група 3:
1. Збірна Дніпропетровської області
2. Збірна Сумської області
3. Житлобуд-1, Харків
4. Ворскла, Полтава

1 тур
15.06 Зб. Сумської обл. – Ворскла

2 тур
07.06 Зб. Дніпропетровської обл. – Зб. Сумської обл.

3 тур
22.06 Житлобуд-1 – Ворскла

4 тур
18.06 Зб. Дніпропетровської обл. – Житлобуд-1

5 тур
11.06 Житлобуд-1 – Зб. Сумської обл.
25.06 Ворскла – Зб. Дніпропетровської обл.

Група 4:
1. Збірна Вінницької області
2. Збірна Одеської області
3. Збірна Херсонської області
4. Пантери, Умань

1 тур
13.06 Зб. Вінницької обл. – Пантери
14.06 Зб. Одеської обл. – Зб. Херсонської обл.

2 тур
21.06 Зб. Херсонської обл. – Зб. Вінницької обл.
21.06 Пантери – Зб. Одеської обл.

3 тур
24.06 Зб. Херсонської обл. – Пантери
29.06 Зб. Вінницької обл. – Зб. Одеської обл.

Ю-16, Дівоча футбольна ліга, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 16 років, перша ліга, дівочий футбол, футбол девочки, жіночий футбол