ЖФК «Ніка» провела перше тренування після перерви

1288
ЖФК «Ніка» провела перше тренування після перерви
Асоціація футболу Миколаївської області

Миколаївська жіноча команда «Ніка» після перерви відновила підготовку до другого кола Чемпіонату України. У понеділок, 17 січня, дівчата провели перше тренування у новому році.

Після довгої перерви гравчині знаходяться на різному фізичному рівні, тому тренерка команди Яна Манчик разом із помічником Олександром Олійником вирішили перші тренування провести втягуючі, без певного навантаження. Після розминки і вправ на ведення м’яча, відпрацювання точності передач футболістки були розділені на команди та провели гру.

Дівчата встигли за цей час засумувати одна за одною, за своїми наставниками та футболом, тому настрій під час тренування був позитивний і робочий.

Наставниця команди Яна Манчик розповіла про подальші плани тренерського штабу:

«Ми з Олександром Ігоревичем запланували досить великий обсяг роботи на цей сезон, який включатиме не лише техніко-тактичну, фізичну та спеціальну сторону, а й психологічну. До команди приєднується достатня кількість дівчаток, які до цього показували вже непоганий індивідуальний результат, але не могли брати участь у Чемпіонаті України через юний вік. Тепер футболістки мають набагато більше прикладати сил, щоб потрапити до основного складу. І перше тренування ми розпочали саме з цього моменту.

На нас, як тренерів, чекає багато роботи. Насамперед я ставлю акцент на тестування спортсменок, щоб зрозуміти хто на якому рівні за фізичними та технічними якостями після відпустки. Подальший тренувальний процес буде побудований таким чином, щоб удосконалити кожну гравчиню індивідуально, а також навчити та закріпити взаємодії між ними та командну гру загалом. Добре, що часу у нас на це більше, ніж було перед першим колом чемпіонату».

Асоціація футболу Миколаївської області

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ЖФК НИКА (@wfc_nikolaev)