Жіночий футбол. Рішення КДК УАФ щодо матчів Першої ліги

887
Українська Асоціація футболу - УАФ

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу прийняв рішення, яке стосується питань жіночого футболу:

ПЕРША ЛІГА
 1. «Про запізнення команди ФК “Янтарочка” (Новояворівськ) на матч 10-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2022-2023 років – “Лідер” (Полтавська обл.) – “Янтарочка” (Новояворівськ)».
  РІШЕННЯ:

  Зарахувати ФК «Янтарочка» (Новояворівськ) у матчі 10-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої Ліги технічну поразку з рахунком 0:3 (через запізнення команди на матч більш ніж на годину), а команді «Лідер» Полтавської області – технічну перемогу з рахунком 3:0.


 2. «Про відмову ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) від участі у матчі 10-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2022-2023 років – “Юність” (Чернігів) – Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)».
  РІШЕННЯ:

  Зарахувати ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ№3» (Івано-Франківськ) у матчі 10-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої Ліги технічну поразку з рахунком 0:3 (за неявку на матч), а команді «Юність» (Чернігів) – технічну перемогу з рахунком 3:0.
  Команді з Івано-Франківська за не виїзд на матч застосовуються дисциплінарні санкції у формі зняття 3 очок, окрім зарахованої поразки

Відповідні зміни внесені в турнірну таблицю Чемпіонату України.

КДК УАФ