1/8 Кубок України 21/22. «ЕМС-Поділля» – «Ладомир» – 1:2. Вольова перемога волинянок

692
1-8 Кубок України 21-22. «ЕМС-Поділля» - «Ладомир» - 12. Вольова перемога волинянок

11 листопада, матчем у Вінниці стартував новий розіграш Кубка України з футболу серед жіночих клубів сезону 2021/2022 років.

Першим чвертьфіналістом національного кубку стали підопічні Олега Бортніка, які у виїзному матчі здолали опір вінницького колективу “ЕМС-Поділля”.

Незважаючи на те, що вже на першій хвилині зустрічі футболістки “Ладомиру” були в ролі наздоганяючих, але ще до перерви зуміли зрівняти рахунок. На результативний удар від Софії Близнюк, влучним пострілом відповіла Марина Шайнюк – 1:1.

Після перерви гра проходила у рівній боротьбі, а долю матчу вирішив момент з вилученням гравчині “ЕМС-Поділля”. Одразу ж після цього гості зуміли реалізувати чисельну перевагу та завдяки вдалому підключенню Вікторії Радіонової вирвати перемогу у цьому протистоянні – 2:1.