Перша ліга 21/22: затверджено календар матчів першої частини сезону

1947
Жіночий футбол, Чемпіонат України, Перша Ліга, логотип женский футбол, Чемпионат Украины, женский футбол, ЖФК, УАФ

Відділ жіночого футболу УАФ, після опрацювання усіх наданих пропозицій від клубів, затвердив календар матчів першого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2021-2022 рр.

За звання чемпіона у цьому році змагаються аж 20 команд, які поділені на дві групи:
Група А – ДЮСШ №26 (Київ), ДЮСШ №1 (Хмельницький), Янтарочка (Новояворівськ), Динамо-ОКІП (Київ), Верес (Рівне), Єдність (Київ), Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ), Ятрань (Уманський район), Чемпіон (Тернопіль), Ладомир-2 (Володимир-Волинський);
Група Б – Харківський коледж (Харків), Дніпро-1 (Дніпро), Юність-ШВСМ (Чернігів), Ніка (Миколаїв), Багіра (Кропивницький), Шахтар (Донецьк), Чорноморець (Одеса), Кобра (Білокуракине), Ворскла (Полтава), Перша Столиця (Харків).

Груповий етап. Чемпіонат України Першої ліги проводиться у два кола за системою – на своєму полі та на полі суперника у двох групах А та Б.
Фінальний етап. Переможці груп А та Б зіграють між собою за визначення чемпіона України Першої ліги. Клуби, що посядуть другі місця у групах, визначають бронзового призера.

За підсумками Чемпіонату України Першої ліги клуби, що посядуть перші місця у своїх групах, здобудуть право грати у Чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022-2023 років.

Клуб, що завоює 3 місце у Чемпіонаті України Першої ліги, та клуб, що посяде 10 місце у Вищій лізі, зіграють в етапі плей-офф за право участі в Чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги сезону 2022-2023 років. Етап плей-офф складається з двох матчів.

До вашої уваги затверджений календар.

1 коло – 1 тур
15.08 ДЮСШ 26 – Ладомир-2
15.08 ДЮСШ 1 – Чемпіон
14.08 Янтарочка – Ятрань
15.08 Динамо-ОКІП – Прикарпаття-ДЮСШ 3
15.08 Верес – Єдність
14.08 Харківський коледж – Перша Столиця
15.08 Дніпро-1 – Ворскла
15.08 Юність-ШВСМ – Кобра
16.08 Ніка – Чорноморець
14.08 Багіра – Шахтар
2 тур
22.08 ДЮСШ 26 – ДЮСШ 1
22.08 Чемпіон – Янтарочка
22.08 Ятрань – Динамо-ОКІП
23.08 Прикарпаття-ДЮСШ 3 – Верес
21.08 Єдність – Ладомир-2
21.08 Харківський коледж – Дніпро-1
22.08 Ворскла – Юність-ШВСМ
21.08 Кобра – Ніка
22.08 Чорноморець – Багіра
23.08 Перша Столиця – Шахтар
3 тур
04.09 Янтарочка – ДЮСШ 26
05.09 ДЮСШ 1 – Ладомир-2
05.09 Динамо-ОКІП – Чемпіон
06.09 Верес – Ятрань
05.09 Єдність – Прикарпаття-ДЮСШ 3
05.09 Юність-ШВСМ – Харківський коледж
05.09 Дніпро-1 – Перша Столиця
03.09 Ніка – Ворскла
04.09 Багіра – Кобра
03.09 Шахтар – Чорноморець
4 тур
12.09 ДЮСШ 26 – Динамо-ОКІП
12.09 ДЮСШ 1 – Янтарочка
12.09 Чемпіон – Верес
12.09 Ятрань – Єдність
12.09 Ладомир-2 – Прикарпаття-ДЮСШ 3
11.09 Харківський коледж – Ніка
12.09 Дніпро-1 – Юність-ШВСМ
12.09 Ворскла – Багіра
11.09 Кобра – Шахтар
13.09 Перша Столиця – Чорноморець
5 тур
18.09 Верес – ДЮСШ 26
26.09 Динамо-ОКІП – ДЮСШ 1
25.09 Янтарочка – Ладомир-2
26.09 Єдність – Чемпіон
25.09 Прикарпаття-ДЮСШ 3 – Ятрань
25.09 Багіра – Харківський коледж
24.09 Ніка – Дніпро-1
26.09 Юність-ШВСМ – Перша Столиця
24.09 Шахтар – Ворскла
26.09 Чорноморець – Кобра
6 тур
03.10 ДЮСШ 26 – Єдність
06.10 ДЮСШ 1 – Верес
02.10 Янтарочка – Динамо-ОКІП
03.10 Чемпіон – Прикарпаття-ДЮСШ 3
03.10 Ятрань – Ладомир-2
02.10 Харківський коледж – Шахтар
03.10 Дніпро-1 – Багіра
03.10 Юність-ШВСМ – Ніка
03.10 Ворскла – Чорноморець
04.10 Перша Столиця – Кобра
7 тур
11.10 Прикарпаття-ДЮСШ 3 – ДЮСШ 26
10.10 Єдність – ДЮСШ 1
10.10 Верес – Янтарочка
10.10 Динамо-ОКІП – Ладомир-2
10.10 Ятрань – Чемпіон
10.10 Чорноморець – Харківський коледж
08.10 Шахтар – Дніпро-1
09.10 Багіра – Юність-ШВСМ
08.10 Ніка – Перша Столиця
09.10 Кобра – Ворскла
8 тур
17.10 ДЮСШ 26 – Ятрань
17.10 ДЮСШ 1 – Прикарпаття-ДЮСШ 3
16.10 Янтарочка – Єдність
03.11 Динамо-ОКІП – Верес
17.10 Чемпіон – Ладомир-2
16.10 Харківський коледж – Кобра
17.10 Дніпро-1 – Чорноморець
17.10 Юність-ШВСМ – Шахтар
15.10 Ніка – Багіра
18.10 Перша Столиця – Ворскла
9 тур
31.10 Чемпіон – ДЮСШ 26
31.10 Ятрань – ДЮСШ 1
30.10 Прикарпаття-ДЮСШ 3 – Янтарочка
31.10 Єдність – Динамо-ОКІП
30.10 Верес – Ладомир-2
31.10 Ворскла – Харківський коледж
30.10 Кобра – Дніпро-1
31.10 Чорноморець – Юність-ШВСМ
29.10 Шахтар – Ніка
30.10 Багіра – Перша Столиця
2 коло – 10 тур
07.11 Ладомир-2 – ДЮСШ 26
07.11 Чемпіон – ДЮСШ 1
07.11 Ятрань – Янтарочка
08.11 Прикарпаття-ДЮСШ 3 – Динамо-ОКІП
07.11 Єдність – Верес
08.11 Перша Столиця – Харківський коледж
07.11 Ворскла – Дніпро-1
06.11 Кобра – Юність-ШВСМ
07.11 Чорноморець – Ніка
05.11 Шахтар – Багіра
11 тур
14.11 ДЮСШ 1 – ДЮСШ 26
13.11 Янтарочка – Чемпіон
14.11 Динамо-ОКІП – Ятрань
13.11 Верес – Прикарпаття-ДЮСШ 3
14.11 Ладомир-2 – Єдність
14.11 Дніпро-1 – Харківський коледж
14.11 Юність-ШВСМ – Ворскла
12.11 Ніка – Кобра
13.11 Багіра – Чорноморець
12.11 Шахтар – Перша Столиця