Міжсезоння. ЖФК Кривбас повернувся до України

213

ЖФК «Кривбас» повернувся до України! Більше ніж 20 годин у дорозі – ніщо, порівняно з радістю знову відчути під ногами рідну землю.

Жіноча команда «Кривбасу» наступний сезон базуватиметься і гратиме домашні поєдинки у селі Щасливе під Києвом. Не дивлячись на війну, керівництву вдалося зберегти кістяк команди та навіть підсилити окремі позиції новими виконавицями.

Новачки, про підписання яких клуб офіційно оголосить вже у найближчі дні, вже прибули у розташування «Кривбасу» і проходять адаптацію у колективі.

Тренувальний процес розпочато! Дівчата готуються до старту чемпіонату у підвищеному настрою. Ми повернулися! Як же ми сумували…


ЖФК “Кривбас” дякує за гру

Тетяні Матвєєвій за час проведений у команді. Наступною зупинкою у кар’єрі талановитої грузинської футболістки стане сонячна Туреччина.

Півзахисниця уклала контракт із представником місцевої Суперліги – СК «Фатіх Карагюмрюк». Строк дії угоди – 1 рік.

До криворізького клубу гравчиня приєдналася у вересні 2021 року. У минулому сезоні на рахунку Матвєєвої 2 забитих м’ячі у 3 зіграних поєдинках Вищої ліги.

—————

Півзахисниці Ірина Топал та Валерія Постол більше не є гравчинями криворізького ЖФК «Кривбас».

У минулому сезоні на рахунку Топал, футболістки збірної Молдови, 1 гол в 11 поєдинках за червоно-білих. Постол відіграла 9 матчів, 3 з яких – в основному складі. Топал переїхала до Кривого Рогу у липні 2021 року, Постол – у серпні.

Клуб дякує футболісткам за їх вклад у розвиток клубу та бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі.

Пресслужба жіночого ФК «Кривбас» Кривий Ріг