“Ворскла-Харків-2” зіграє перші матчі Ліги Чемпіонів в Хорватії

207
Ворскла-Харків-2 _ Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА 2022-23

Визначилося місце проведення міні-турніру першого кваліфікаційного етапу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2022-2023 рр.

Починаючи з сезону 2021-2022 головний європейський турнір серед жіночих клубів проводиться за новою системою.

Перший раунд складається з двох стадій, які  клуби відіграють в форматі півфіналів (18 серпня) і фіналів / матчів за третє місце (21 серпня). Переможці кожного з фіналів (11 в Шляху чемпіонів, чотири – в Шляху представників ліг) проб’ються до другого раунду.

Саме з першого етапу Шляху чемпіонів вступає в бій представник України – харківський “Житлобуд-2”, який у єврокубках буде грати під назвою “Ворскла-Харків-2”.

uefa_women_s_champions_league_202223_preliminary_round_and_round_1_draws_2_

За підсумками жеребування визначилося, що у півфіналі міні-турніру групи 3 Шляху чемпіонів 18 серпня харків’янки зіграють із грузинським «Ланчхуті», а в разі успіху 21 серпня у фіналі за путівку до другого етапу зійдуться з переможцем пари «БІІК-Шимкент» (Казахстан) — «Спліт» (Хорватія).


Група 3. Господарем міні-турнірну визначено ФК “Спліт” (Хорватія). Матчі відбудуться у хорватському містечку Вараждин.

18 серпня – Півфінали (київський час)
12:00 – «Ворскла-Харків-2» (Україна) — «Ланчхуті» (Грузія) – стадіон “Вартекс”
19:00 – «БІІК» (Казахстан) — «Спліт» (Хорватія) – стадіон “Вартекс”

Також, відомий час, коли відбудуться фінальні матчі міні-турніру

21 серпня
12:00 – Матч за 3 місце (стадіон “Вартекс”)
19:00 – Фінал (стадіон “Вартекс”)


Результати жеребкування

Шлях чемпіонів:

Група 1
“Помур’я” (SVN) – “Шелбурн” (IRL)
“Валюр” (ISL) – “Хайаса” (ARM)

Група 2
ПАОК (GRE) – “Суонсі Сіті” (WAL)
“Ференцварош” (HUN) – “Рейнджерс” (SCO)

Група 3
“БІІК-Казигурт” (KAZ) – “Спліт” (CRO)
“Ворскла-Харків-2” (UKR) – “Ланчхуті” (GEO)

Група 4
“Цюріх” (SUI) – “Клаксвік” (FRO)
“Аполлон” (CYP) – “Рига” (LVA)

Група 5
“Андерлехт” (BEL) – “Лодзь” (POL)
“Гінтра” (LTU) – “Купс” (FIN)

Група 6
“Ювентус” (ITA) – “Расінг Уніон” (LUX)
“Флора” (EST) – “Кір’ят-Гат” (ISR)

Група 7
“Університатя-Олімпія” (ROU) – “Гленторан” (NIR)
“Сараєво-2000” (BIH) – “Біркіркара” (MLT)

Група 8
“Твенте” (NED) – “Агаріста” (MDA)
“Бенфіка” (POR) – “Хайвалія” (KOS)

Група 9
“Динамо-БДУ” (BLR) – “Локомотив” Стара-Загора (BUL)
“Санкт-Пельтен” (AUT) – “Люботин” (MKD)

Група 10
“Брезниця” (MNE) – “Спартак” Міява (SVK)
Пряма путівка у фінал: “Влазнія” (ALB)

Група 11
“Бранн” (NOR) – “ALG-Спор” (TUR)
Пряма путівка у фінал: “Спартак” Суботиця (SRB)

Переможці 11-ти фіналів Шляху чемпіонів потраплять до другого раунду, куди три команди отримали пряму перепустку: Славія Прага (CZE), Русенгорд (SWE), Кеге (DEN). У другому раунді буде розіграно сім путівок до групового етапу.

ліга чемпіонів, женский футбол, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Житлобуд-1, Жилстрой, Клубний рейтинг УЄФА, Житлобуд-1, UEFA Women's club coefficients

Шлях представників ліг:

Група 1
“Париж” (FRA) – “Серветт” (SUI)
“Глазго Сіті” (SCO) – “Рома” (ITA)

Група 2
“Мінськ” (BLR) – “Словацко” (CZE)
“Брейдаблік” (ISL) – “Русенборг” (NOR)

Група 3
“Аякс” (NED) – “Крістіанстад” (SWE)
“Фортуна” (DEN) – “Айнтрахт” (GER)

Група 4
“Реал” (ESP) – “Штурм” (AUT)
“Манчестер Сіті” (ENG) – “Томіріс-Туран” (KAZ)

Переможці чотирьох груп потраплять до другого раунду, куди шість команд отримали пряму перепустку. У другому раунді буде розіграно п’ять путівок в груповий етап.

Починають з другого раунду: “ПСЖ” (FRA), “Баварія” (GER), “Арсенал” (ENG), “Спарта” Прага (CZE), “Хекен” (SWE), “Реал Сосьєдад” (ESP)


За підсумками жеребкування другого раунду жіночої Ліги чемпіонів УЄФА буде сформовано 12 пар, які проведуть двоматчеві протистояння 20/21 та 28/29 вересня.

Переможці отримають путівки до групового етапу, де на них уже чекають володар трофею “Ліон” (FRA), а також “Барселона” (ESP), “Вольфсбург” (GER) та “Челсі” (ENG).


Терміни проведення Ліги чемпіонів-2022/2023 серед жіночих команд

Перший раунд (міні-турніри)
Півфінали: 18 серпня.
Фінал, матч за третє місце: 21 серпня.

Другий раунд
Жеребкування — 1 вересня (14.00).
Перші матчі: 20/21 вересня.
Матчі-відповіді: 28/29 вересня.

Груповий етап
Жеребкування — 3 жовтня (14.00).
Тур 1: 19/20 жовтня.
Тур 2: 26/27 жовтня.
Тур 3: 23/24 листопада.
Тур 4: 7/8 грудня.
Тур 5: 15/16 грудня.
Тур 6: 21/22 грудня.

Чвертьфінали
Жеребкування — 20 січня 2023 року (14.00).
Перші матчі: 21/22 березня 2023 року.
Матчі-відповіді: 29/30 березня 2023 року.

Півфінали
Жеребкування — 20 січня 2023 року (14.00).
Перші матчі: 22/23 квітня 2023 року.
Матчі-відповіді: 29/30 квітня 2023 року.

Фінал (стадіон ПСВ, Ейндховен)
3/4 червня 2023 року.

Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА 2022/23: дати, учасники, формат