Міжсезоння. Жіноча команда Шахтаря розпочала тренування

386
Міжсезоння. Жіноча команда Шахтаря розпочала тренування
ФК Шахтар

«Оранжево-чорні» розпочали підготовку до сезону в Щасливому

Жіноча команда «Шахтаря» повернулася до тренувального процесу після тривалої паузи. Колектив під керівництвом головного тренера Романа Заєва зібрався на базі Академії «гірників» під Києвом і вже готується до старту нового чемпіонату.

Заснована влітку 2021 року жіноча команда «Шахтаря» свій дебютний сезон-2021/22 проводила в Першій лізі України та після осіннього етапу переконливо лідирувала в таблиці, перемігши в усіх 10 матчах із загальною різницею м’ячів 89–0. Після початку повномасштабної війни в Україні дівчата не тренувалися разом та не грали.

Роман Заєв, головний тренер жіночої команди ФК «Шахтар»:

– Протягом цих 5 місяців, з огляду на обставини, що склалися в Україні, ситуація кардинально змінилася. Частина футболісток не повернулася з різних причин: хтось змінив клуб, хтось виїхав з країни. Тож на сьогодні ми будуємо практично нову команду. Сезон буде експериментальним, адже багато колективів на стадії реформування, і сказати, якого рівня буде чемпіонат, важко. Що ж до цілей, то «Шахтар» завжди залишається амбітним клубом – у будь-якому разі ставитимемо собі найвищі завдання. Побачимо, наскільки успішно вони реалізуються, але точно можу сказати, що намагатимемося показувати гідний результат.

Від серпня команда тренується в режимі двох сесій – вранці та ввечері. Перший тиждень збору буде втягувальним та ознайомчим. У складі чимало кадрових змін: до футболісток «Шахтаря», які були лідерками минулого сезону, долучилися новачки. При цьому комплектація триває.

Любов Мохнач, захисниця жіночої команди ФК «Шахтар»:

– Зібралися вперше за 5 місяців. Особисто я підтримувала форму з одним клубом у Польщі, а коли в них завершився сезон, повернулася в Україну. Дуже раді знову зустрітися: скучили одна за одною, за тренуваннями й матчами, за всіма цими емоціями. У команді є нові дівчата – знайомимося з ними. Переконана, вони нам допоможуть у новому сезоні. Старатимемося, проявлятимемо свої найкращі якості. Чекаю на хороший футбол і те, що наша команда досягне всіх цілей.

© Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)