Перша ліга 22/23. «Рух» – «Янтарочка» – 2:1. Реванш у дербі

516
Перша ліга 22-23. «Рух» - «Янтарочка» - 2-1. Реванш у дербі

Голи Жанни Волошин і Анастасії Гримак принесли перемогу дівчатам із львівського «Руху» над «Янтарочкою» з Новояворівська (2:1).

Таким чином «рухівки» взяли реванш за поразку в першому колі (2:3) та зрівнялися за очками відразу з двома іншими командами, які посідають 2-4 місця у турнірній таблиці.

Гра вийшла непростою – напруга та бойовитість суперників відчувалася впродовж усього поєдинку, було багато зупинок, стиків, єдиноборств.

Господарки відкрили рахунок у середині першого тайму. Жанна Волошина вийшла після передачі врозріз на ударну позицію та холоднокровно пробила повз воротаря – 1:0.

Загалом у поєдинку вистачало небезпечних моментів. Зокрема, футболістки «Руху», які створили їх більше, влучали і в перекладину, і в стійку, а також неодноразово виходили віч-на-віч з опонентками.

У другому таймі «Янтарочка» зрівняла рахунок, але «рухівки» вирвали перемогу – зробила це Гримак за рахунок швидкості. Після передачі на оперативний простір вона стартувала зі своєї половини поля, вирвалася сам-на-сам і майстерно розібралася в епізоді – 2:1.

Аналогічна ситуація в неї виникла через декілька хвилин, але новояворівську команду врятувала стійку, після чого воротар вибила м’яч на кутовий. Але «жовто-чорні» все одно довели справу до важливої перемоги.