РАХАЄВ Максим Костянтинович

    323
    Максим Рахаєв
    Посада Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження 08.08.1991
    Вік 29

    Тренерська діяльність

    Клуб Посада Період - з До
    Єдність (Плиски)
    Головний тренер 01.03.2020 31.07.2020
    Житлобуд-1 (Харків)
    В.о головного тренера 16.01.2019 01.12.2019