САПРОНОВ Сергій Валентинович

    734
    Sergii Sapronov, Сергій Сапронов
    Поточний клуб
    Посада Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження 21.10.1961
    Вік 60
    Ліцензія А-димплом УЄФА (№680 - до 31.12.2021)

    Тренерська діяльність в Україні

    Клуб Посада Період - з До
    Україна WU17
    Головний тренер 22.04.2019
    Восход (Стара Маячка)
    Головний тренер 24.04.2021 31.08.2021
    Житлобуд-1 (Харків)
    Головний тренер 16.12.2019 31.07.2020
    Україна WU15
    Головний тренер 27.07.2015 21.04.2019
    Україна WU17
    Головний тренер 17.04.2015 28.02.2018
    Легенда (Чернігів)
    Головний тренер 01.01.2014 31.12.2014
    Україна WU15
    Головний тренер 01.05.2013 16.04.2015
    Легенда (Чернігів)
    Головний тренер 01.01.2008 20.05.2012