РЕВА Володимир Сергійович

    669
    Посада Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження 25.09.1958
    Вік 63

    Тренерська діяльність в Україні

    Клуб Посада Період - з До
    Україна
    Головний тренер 27.07.2015 19.09.2018
    Україна WU15
    Головний тренер 17.04.2015 26.07.2015