Відбір ЧЄ-2021 WU19: УЄФА скасував проведення ЄВРО-21 серед молодіжних жіночих збірних

671
УЄФА, футбол, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Ю-19, COVID-19, WU-19

Виконавчий комітет УЄФА скасував проведення чемпіонату Європи-2021 серед молодіжник жіночих збірних, у кваліфікації якого повинна була взяти участь і команда України WU-19.

Раніше синьо-жовті потрапили до групи 2 разом з Італією, Сербією (господар) та Андоррою. Фінальна частина першості мала пройти в липні-серпні поточного року в Білорусі.

 

Рішення про скасування ухвалили через пандемію COVID-19 і її вплив на проведення змагань. Ухвалюючи його, Виконком УЄФА керувався тим, що за нинішніх урядових обмежень подорожі команд і проведення міні-турнірів стають надзвичайно важкими.

У ході консультацій національні асоціації підтримали дане рішення. І хоча сумно, що юнацькі й дівочі турніри в цьому сезоні не відбудуться, здоров’я та безпека молодих футболістів і футболісток мають у нинішніх умовах першорядне значення, констатує УЄФА.

 

Також, було затверджено дату жеребування нового евровідбору для молодіжних та дівочих збірних WU-19 та WU-17, який розпочнеться восени. Нагадаємо, що з сезону 2021/22 кваліфікація проходитеме у новому форматі ліг. Процедура жеребкування відбудеться 11 березня 2021 року.