Віталій Гончаренко розповів про підготовку до сезону ЖФК Жайвір Шпола

348
Віталій Гончаренко розповів про підготовку до сезону ЖФК Жайвір Шпола

Спеціально для ЧОАФ головний тренер ЖФК “Жайвір” Шпола Віталій Гончаренко розповів  завдяки кому команда вирішила взяти участь в Чемпіонаті Україні серед жіночих команд, як триває підготовка до чемпіонату та які завдання ставить перед командою в цьому сезоні.

ЯКИМ БИ НЕ БУВ РЕЗУЛЬТАТ ВИСТУПУ В ЦЬОМУ СЕЗОНІ, ВІН ДЛЯ НАС БУДЕ ОДНОЗНАЧНО ПОЗИТИВНИМ

– Днями стало відомо, що команда “Жайвір” Шпола буде брати участь у Чемпіонаті України серед жіночих команд Першої ліги 2023/2024 р.
Як виникла ідея заявитись та хто фінансово підтримує команду?
– Завдяки футбольному клубу “ЛНЗ” та його власникам, які підтримують розвиток не лише чоловічого футболу, а й жіночого, було прийняте рішення спробувати свої сили в чемпіонаті України серед жіночих команд І ліги.

Клуб Жайвір заснований у 2005 році, але раніше команди різних вікових груп приймали участь у змаганнях з футзалу. Наразі підготовка проходить на базі стадіону ДЮСШ Шполянської ОТГ та “ЛНЗ-Арена”.

– Як триває підготовка та які цілі перед командою будуть поставлені на цей сезон?
– Працюємо над фізичними кондиціями та технічною підготовкою, адже перехід від футзалу на футбол досить суттєвий. Зовсім різні підходи до тренувань. На жаль не всі гравчині мають можливість тренуватись з основною групою, ми все-таки аматорська команда, дівчата працюють в різних містах, але індивідуально тренуються, щоб підтримувати фізичну форму. Та й команд – учасниць на відміну від минулого року набагато більше.

Головна ціль для клубу – це згуртувати колектив, який матиме бажання приймати участь у змаганнях. Звичайно цей сезон для нас буде не легким, будемо намагатись показувати хорошу гру та давати бій суперникам. На мою думку, яким би не був результат виступу в цьому сезоні, він для нас буде однозначно позитивним, навіть через нашу участь у змаганнях такого рівня.

– Чи сформований вже склад команди та які гравчині будуть представляти вашу команду?
– Щодо складу команди, на даний час усі гравчині виключно вихованки ЖФК “Жайвір”, які тренувались раніше, так і зараз діючі футболістки від 15 років та старші.
29 липня на “ЛНЗ-Арені” с. Лебедин запланований контрольний поєдинок з жіночою командою “Панчохи” Житомирська область, де ми зможемо переглянути своїх гравчинь та визначитись з основним складом команди.

Черкаська обласна асоціація футболу