Вища ліга 20/21. «Буковинська Надія» – «ЕМС-Поділля» – 0:1: перша перемога вінничанок

995
Чемпіонат України 2020-2021, ЕМС-Поділля, женский футбол, жіночий футбол, Вінниця, Дуднік Олександр, Вища ліга, Буковинська надія, ЖФК
chernivtsisport.com

У пропущеному матчі першого туру вищолігового чемпіонату України ЖФК «Буковинська Надія» (Великий Кучурів) приймала колектив «ЕМС – Поділля» (Вінниця).

У першому таймі підопічні Валерія Сарафінчана створювали небезпечні моменти, однак футболісткам буковинської команди забракло влучності у завершальній стадії атак. Непогано також провела матч голкіпер гостей Марина Дуднік, яка кілька разів врятувала свою команду від голу.

Щодо гравців «ЕМС – Поділля», то можна пригадати удар зі штрафного кращої молодої футболістки України – 2019 Юлії Христюк, яка влучила у поперечину. А на 41 хвилині гри 17-річна Юлія Христюк зуміла вразити ворота буковинської команди.

У другому таймі небезпечного удару по воротах вінницької команди завдавала Надія Вегерич, однак Марина Дуднік зуміла перевести шкіряну кулю на кутовий. Згодом на ударну позицію виходила Наталія Корнацька – м’яч опинився у руках Марини Дуднік.

Вже у доданий час пробивала штрафний Світлана Когут. Голкіпер гостей Марина Дуднік знову зуміла перевести м’яча на кутовий.

«Буковинська Надія» поступилася з рахунком 0:1 та, на жаль, посідає останню сходинку турнірної таблиці.