Вища ліга 21/22. «Колос» – «ЕМС-Поділля» – 2:0. Перша перемога у Вищій лізі

319
Вища ліга 21/22. «Колос» - «ЕМС-Поділля» - 2:0. Перша перемога у Вищій лізі
ФК Колос

Жіноча команда «Колос» нарешті здобула свою першу перемогу у Вищій лізі! В матчі 5-го туру наші дівчата перемогли вінницьку команду «ЕМС-Поділля» 2:0.

У середині першого тайму просто неймовірний гол вдався Юлії Ковальчук, яка в один дотик пробила по воротах суперниць метрів з двадцяти двох. М’яч після удару Юлії влучив у поперечину і опустився за лінію воріт гостей – 1:0!

У другій половині мінімальний рахунок тримався аж до 75-ої хвилини, допоки наші футболістки не організували стрімку контратаку. Олеся Маліновська прорвалася правим флангом і вивела Ірину Майбородіну сам на сам із голкіпером «ЕМС-«Поділля». Ірина своїм шансом скористалася на всі сто, і спокійно покотила м’яч у кут воріт!

2:0 – «Колос» здобуває таку жадану першу перемогу у Вищій лізі сезону 2021/2022, і з гарним настроєм буде готуватися до зустрічі 6-го туру. За тиждень дівчата Людмили Покотило зіграють у Харкові проти чинних чемпіонок України з команди «Житлобуд-1».