УАФ запускає новий футбольний проєкт для школярів молодших класів

1178
УАФ шкільний проект

На нових футбольних майданчиках Києва, які побудовані з ініціативи Української асоціації футболу, відбулися перші після тривалого карантину заняття з футболу для школярів міста.

Зокрема, долучитися до таких уроків змогли учні столичних шкіл № 280, 113, 105, 309, 228, 291, 127, 323, а також школи № 319 імені В. Лобановського та Скандинавської гімназії.

Такі заняття передбачають ознайомлення дітей з основами гри у футбол на якісному штучному покритті нових майданчиків, яких загалом у Києві вже близько 100. Проводитимуть тренування футбольні наставники та вчителі фізкультури, які мають змогу безкоштовно пройти відповідний курс навчання за програмою «Диплом D» на освітній базі Інституту футболу — спільного проєкту УАФ та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Також Українська асоціація футболу забезпечить такі футбольні секції м’ячами та необхідним для занять інвентарем. До уроків будуть залучатися зіркові ветерани українського футболу. Перші тренування, яку відбулися в школі ім. В. Лобановського, а також в школах № 309 та 228, відвідали перші віце-президенти УАФ Анатолій Дем’яненко та Вадим Костюченко.

«Коли я зростав, таких майданчиків у нас не було, грали у дворі, на звичайному ґрунті. Чудово, що зараз діти мають можливість тренуватися і організовувати матчі на якісному покритті, а Українська асоціація футболу дбає про це. Дітлахи й зараз проводять багато часу на вулиці, і добре, що вони збираються разом і грають у футбол. Бажаю дітям, які займаються футболом, щоб вони, насамперед, росли здоровими, щоб знайшли себе у спорті, а також щоб прославляли нашу країну у футболі чи в іншій діяльності на міжнародній арені», — зазначив Анатолій Дем’яненко.

Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко зі свого боку відзначив важливість продовження розвитку футбольної інфраструктури в нашій державі. «Нашим головним завданням, як національної асоціації, є створення необхідних умов, щоб усі бажаючі дітки й підлітки мали можливість займатися футболом і спортом загалом. Чим більше маленьких українців буде у футбольних секціях і у великих містах, і в найменших населених пунктах, тим більше ми отримаємо зіркових футболістів наших клубів і національних збірних у майбутньому. Крім того, масовий розвиток футболу — це запорука здорового й успішного розвитку держави», — переконаний Вадим Костюченко.

У рамках нового проєкту планується в майбутньому формування команд з учнів молодших класів, які зможуть узяти участь у всеукраїнському турнірі серед шкільних команд.