Вища ліга 21/22. «Карпати» – «ЕМС-Поділля» – 1:4. Впевнена перемога вінничанок

685
Вища ліга 21-22. «Карпати» - «ЕМС-Поділля» - 1-4. Впевнена перемога вінничанок
Фото - Євген Кравс

Свій перший домашній матч у новому сезоні футболістки львівських «Карпат» провели не на звичному домашньому стадіоні «Україна» у Львові.

Через дискваліфікацію у грі не взяла участь граючий тренер команди Надія Чайка. «Ветеран» команди керувала діями своїх молодших колєжанок із трибун стадіону. Виявилося, що команда з чайкою і без неї – зовсім інші команди. Тож, не дивно, що «карпатівки» крупно поступилися подолянкам. Гості володіли ігровою і територіальною перевагою практично протягом всього часу.

Під завісу першого тайму Юлія Левчук із-за меж штрафної площі з лівого флангу закрутила м’яч у ворота – 0:1. На старті другої половини зустрічі Діана Боровська здалеку закинула кулястого за комірець голкіперці «Карпат» Оксані Загірній – 0:2.

Невдовзі Єлизавета Руденко скористалася незлагодженими діями захисниць та воротарки команди зі Львова і спрямувала шкіряного в порожні ворота – 0:3. На 67-ій хвилині поєдинку Олена Тарасенко зі штрафного класно закрутила в «дев’ятку» – 1:3.

Незадовго до фінального свистка невтомна Левчук промчала лівим флангом, увійшла у володіння львів’янок й оформила дубль, влучно пробивши в ближній кут воріт – 1:4.

У наступному турі на «Карпати» очікує поєдинок з харківським «Житлобуд-2».