Вища ліга 21/22. «Ладомир» – «Житлобуд-1» – 0:5. Переможна виїзна серія матчів

489

2 листопада харківський “Житлобуд-1” завершив виїзну серію матчів в чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги.

“Житлобуд-1” перший майже 100 відсотковий момент створили на 11 хвилині. Партнерки по команді вивели Бойченко сам-на-сам з воротарем, однак, Ольга пробила дуже близько від воріт суперника. На 24 хвилині Бойченко перевела м’яч з правого флангу на ліву стійук, де Шевчук впритул “розстріляла” воротарку “Ладомиру”, яка неймовірним сейвом парирувала цей постріл. Басанська підхопила м’яч та другим темпом перевела його з лівого флангу на праву стійку, де Бойченко замкнула подачу прямісінько у ворота – 1:0, “Житлобуд-1” виходить вперед. Через декілька хвилин Вороніна Ганна завершила атаку харків’янок ударом з 11 метрів та подвоїла рахунок у грі. Відзначимо асист у цьому моменті Ольги Бойченко. А на 32 хвилині Бойченко забила дубль у цьому матчі. Четвертий гол “житлобудівки” реалізували зі стандарту. Петрик виконала навісну передачу зі штрафного на дальній кут воріт, де Шматко була першою на м’ячі та влучним ударом головою довела рахунок у першому таймі до 4:0.

Другий тайм вийшов багатим на моменти, які створював “Житлобуд-1”, однак, забити вдалось лише один гол. На 60 хвилині відзначилася Юлія Шевчук. На 63 хвилині другий м’яч у цьому матчі могла забити Вороніна, однак, цього разу “Ладомир” врятувала стійка воріт.

Після двох поспіль перемог у чемпіонаті харківський “Житлобуд-1” піднявся на другу сходинку турнірної таблиці та після 8 зіграних матчів має в активі 21 очко. Харківський “Житлобуд-2”, який очолює перший етап чемпіонату має в активі 27 очок після 9 зіграних матчів. На третій сходинці “Кривбас” (19 очок, 8 ігор).

Прес-служба ФК Житлобуд-1

2021/22. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА (1 ЕТАП) – 7 тур
02.11.2021. 12.00 – Шахтар (Нововолинськ) – 50 глядачів.
ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) – ЖИТЛОБУД-1 (Харків) – 0:5 (0:4)
ГОЛИ:
 0:1 Бойченко О. (24), 0:2 Вороніна Г. (27), 0:3 Бойченко О. (32), 0:4 Шматко Л. (45+1), 0:5 Шевчук Ю. (60).